Rozhraní sitě

Typy rozhraní sítě

Společnost Cheznet servis s.r.o., IČ: 04319371 oznamuje dle §73 odst. 7 zákona č.127/2005 Sb., o elektronických komunikacích typy rozhraní její veřejné komunikační sítě pro připojení přístrojů.

Podporovaná rozhraní:

Ethernet: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T, 10GBASE-T, konektor RJ45 (IEEE 802.3, Ipv4, IPv6), TCP/IP

Optika: 100BASE-TX, 1000BASE-T, konektor SC/LC (EIA/TIA-604, Ipv4, IPv6), TCP/IP)

Bezdrátové sítě: 2.4 a 5GHz Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n,ac modulace OFDM,DSSS, IPv4, IPv6, TCP/IP 7-80 GHz 802.x, modulace QPSK, BPSK, QAM, IPv4, IPv6, TCP/IP

Tyto informace jsou také k dispozici on-line na www.cheznet.cz:

http://www.cheznet.cz/index.php/rozhrani-site/