MikroTik RouterBOARD SXT Lite5 ac

SXTsq 5 ac je nástupce velmi populárního klientského modelu SXT s několika vylepšeními. Mezi vylepšení patří modernější design, menší hloubka (jednotka je nyní 2x tenčí), nižší spotřeba, snadnější připojení zemnícího kabelu, možnost přichytit jednotku ke stožáru na 3 různých místech a příznivější cenu. Jednotka je vybavena dvoupolarizační směrovou anténou se ziskem 16dBi, rádiovou částí s modulační rychlostí až 866Mbps, podporou bezdrátových standardů 802.11a/n/ac a jedním 10/100/1000Mbps LAN portem s napájením přes pasivní PoE.

Cena antény je cca 1250,- Kč

 

 

MikroTik RouterBOARD RBLHG-5nD

RBLHG-5HPnD je kompaktní a lehké bezdrátové zařízení s integrovanou 24,5 dBi mřížkovitou anténou zajišťující vysokou odolnost proti větru. Je ideální pro klienty / zákazníky na delší vzdálenosti. Oproti standardní verzi má tato o 3dB vyšší vysílací výkon.

Cena antény je cca 1300, Kč

MikroTik RouterBOARD RB931-2nD

RB931-2nD nebo-li hAP mini je velmi malý 2,4 GHz AP/Router s 81mm výškou, který je určený pro menší domácnosti nebo kanceláře, kde převažují zařízení připojené přes Wi-Fi. Pro připojení do internetu a připojení pevných počítačů do sítě poslouží trojice 100Mbps ethernetových portů.

Cena zařízení je cca 450,- Kč

TP-Link TL-WR840N

TL-WR840N je bezdrátový Wifi router, sloužící jako kombinované zařízení pro kabelové / bezdrátové připojení k síti. Díky externím anténám je určený především pro větší domy, firmy. Zařízení nabízí výjimečný a pokročilý výkon bezdrátového připojení, a proto je ideální pro HD video streaming, VoIP a hraní online her.

Cena zařízení je cca 500,- Kč

TP-Link TL-WR940N

TL-WR940N je bezdrátový Wireless router kombinuje zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří. Díky třem externím všesměrovým anténám má výjimečný a pokročilý výkon bezdrátového připojení, a proto je ideální pro vysílání datového proudu HD videa, internetovou telefonii a hraní online her. Navíc stisknutím tlačítka QSS (rychlé nastavení zabezpečení) na elegantním pouzdru zařízení lze snadno zabezpečit bezdrátové připojení šifrováním WPA2 a zamezit tak útokům na síť zvenčí.

Cena zařízení je cca 650,- Kč